نام‌نویسی
http://3pix.ir/do.php?imgf=163975478576571.gif

بازی آنلاین فکری Lines

شروع بازی

بازی آنلاین فکری Lines یک تجربه انتزاعی از بازی “ذن” است که در آن فرم به همان اندازه عملکرد مهم است. برای شروع یک مسابقه رنگارنگ که یک نقاشی را پر می کند ، نقطه ها را بگذارید یا حذف کنید. رنگ غالب برنده است. Lines یک بازی عالی برای بازی در هنگام رفت و آمد یا در لحظات کوتاه دیگر از کار است. در عرض چند ثانیه یک جلسه را انجام دهید یا خود را در یک سری پیروزی ۲۰ بازی متوالی مشاهده کنید!
خطوط ویژگی های کلیدی – ویژگی های اصلی پازل طراحی فیزیک شامل: – ۶ حالت مختلف: نقطه ، پاک کردن ، برش ، ترسیم ، پورتال و مخلوط کردن – چالش های روزانه – ۲۶ دستاورد برای باز کردن -۵۰۰ سطح هوشمند – از مغز و منطق خود برای یافتن راه حل ها استفاده کنید – مدال برنز ، نقره و طلا برای هر سطح. – سرگرم کننده بی نهایت! حالت حالت برای قرار دادن یک نقطه ، روی یک خط ضربه بزنید. هوشمند باشید و موقعیت و موقعیت استراتژیک و منطقی را انتخاب کنید. بعضی اوقات شما باید یک نقطه ، بار دیگر دو نقطه قرار دهید. حالت پاک کن روی نقطه حریف ضربه بزنید تا آن را پاک کنید. حالت کشیدن با انگشتان خود یک خط بکشید تا خطوط را به نفع خود متصل کنید. از مغز خود استفاده کنید! حالت برش یک خط برش بزنید تا جریان رنگ حریف شما متوقف شود. حالت پورتال برای ایجاد پورتال روی ۲ مکان ضربه بزنید. خط شما از یک مکان به مکان دیگر انتقال می یابد. اما مواظب باشید: مخالفان شما همچنین می توانند از پورتالی که ایجاد کرده اید استفاده کنند ، بنابراین مکان آن را هوشمندانه انتخاب کنید!

بازی آنلاین فکری Lines Screen Shots:


دیدگاهتان را بنویسید

Game Instructions

بازی آنلاین فکری Lines یک تجربه انتزاعی از بازی "ذن" است که در آن فرم به همان اندازه عملکرد مهم است. برای شروع یک مسابقه رنگارنگ که یک نقاشی را پر می کند ، نقطه ها را بگذارید یا حذف کنید. رنگ غالب برنده است. Lines یک بازی عالی برای بازی در هنگام رفت و آمد یا در لحظات کوتاه دیگر از کار است. در عرض چند ثانیه یک جلسه را انجام دهید یا خود را در یک سری پیروزی 20 بازی متوالی مشاهده کنید! خطوط ویژگی های کلیدی - ویژگی های اصلی پازل طراحی فیزیک شامل: - 6 حالت مختلف: نقطه ، پاک کردن ، برش ، ترسیم ، پورتال و مخلوط کردن - چالش های روزانه - 26 دستاورد برای باز کردن -500 سطح هوشمند - از مغز و منطق خود برای یافتن راه حل ها استفاده کنید - مدال برنز ، نقره و طلا برای هر سطح. - سرگرم کننده بی نهایت! حالت حالت برای قرار دادن یک نقطه ، روی یک خط ضربه بزنید. هوشمند باشید و موقعیت و موقعیت استراتژیک و منطقی را انتخاب کنید. بعضی اوقات شما باید یک نقطه ، بار دیگر دو نقطه قرار دهید. حالت پاک کن روی نقطه حریف ضربه بزنید تا آن را پاک کنید. حالت کشیدن با انگشتان خود یک خط بکشید تا خطوط را به نفع خود متصل کنید. از مغز خود استفاده کنید! حالت برش یک خط برش بزنید تا جریان رنگ حریف شما متوقف شود. حالت پورتال برای ایجاد پورتال روی 2 مکان ضربه بزنید. خط شما از یک مکان به مکان دیگر انتقال می یابد. اما مواظب باشید: مخالفان شما همچنین می توانند از پورتالی که ایجاد کرده اید استفاده کنند ، بنابراین مکان آن را هوشمندانه انتخاب کنید!


این بازی را دوست دارید


انتشار این بازی در وبسایت خودتان

1 ستاره2 ستاره3 ستاره4 ستاره5 ستاره
آمار بازی:  3,286 views

رفتن به نوار ابزار